HAKKIMIZDA

 

HAKKIMIZDA

15 yılı aşkın deneyim ve tecrübe eşliğinde kurulan Biga Sineklik, 2013 yılından bu yana Çanakkale Biga Bölgesinde siz müşterilerimize Pileli Sineklik başta olmak üzere ;  Kapı sinekliği, pencere sinekliği, plise sineklik, sürgülü sineklik, sürmeli sineklik, Biga da Sineklik tamiri alanlarında da hizmet vermekteyiz.

İşletmemiz Biga / Çan / Yenice / Çanakkale Bölgesi ağırlıklı olarak çalışmakta olup , her geçen gün sınırlarını genişletmektedir.

Uzman ekip ve teçhizat eşliğinde siz müşterilerimizin Çanakkale’de sineklik konusundaki isteklerine cevap vermek ve sizlerin istekleri  doğrultusunda Biga , Çan, Yenice bölgesinde Sürgülü Sineklik konusunda üretim ve montaj hizmetleri vermekteyiz.

Biga Sineklik; kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendine iş ahlakı edinmiştir.

Kurulduğu günden bu yana Biga’da faaliyetlerine aralıksız devam eden ‘Biga Sineklik’ firmamız siz değerli müşterilerimizin daha hijyenik ve sağlıklı bir ev ortamında bulunmasını sağlayacak Biga’da sineklik satış ve montaj işini yapmaktadır.

Biga Sineklik olarak misyonumuz her zaman için kaliteli ürün ve hizmeti müşterilerimize sunarak sizlerin güvenini kazanmak üzerinedir.

Çanakkale’nin birçok ilçe ve semtlerinde hizmet veren firmamız size bir telefon kadar uzaklıkta.