Balkon Sinekliği

Balkon Sinekliği

Biga Sineklik olarak imalatını ve montajını yaptığımız diğer bir üründe balkon sinekliğidir. Biz sektörümüzde buna duble sineklik desekte halk arasında çift sürmeli sineklik veya iki yana sürmeli sineklik gibi isimlerle de anılmaktadır.

Balkon sinekliğini diğer sineklik türlerinden ayıran en büyük özellik ise çerçeve olmayan herhangi açık bir alana uygulanabiliyor olmasıdır. Yani sinekliğin uygulanmabilmesi için mevcut alanda herhangi bir çerçeve bulunmasına gereksiniz duymadan direkt olarak duvara monte edilerek uyguladığımız bir sineklik modelidir balkon sinekliği.

Peki balkon sinekliği kullanışlı ya da diğerleri gibi uzun ömürlü olur mu ?

Eğer size montaj sırasında ekibimizin belirttiği talimatlara uygun olarak kullanımını sağlarsanız her sineklik uzun ömürlüdür. Ancak Balkon sinekliğinde sürgülü veya pileli dediğimiz sineklik modelini kullandığımız için aşırı rüzgarlı havalarda kullanılmaması balkon sinekliğinizin ömrünü artıracaktır.Aynı zamanda aşırı yağışlı zamanlarda da sinekliğinizi açık konumda bırakarak mevcut kutuların içiinde kalmasını sağlamanız da sinekliğinizin ömrünü uzatacaktır.

Biga sineklik Balkon sinekliği yapıyor mu ? Yapıyorsa kendisi mi yapıyor ?

Biga sineklik olarak elbette balkon sinekliği yapıyoruz.Biga sineklik imalatçı firmadır ve kesinlikle bir başka imalatçıdan alıp sadece montajını yaptığımız bir ürün değildir. Bu nedenle de fiyatlarımız diğer sineklik montajı yapan firmalardan daha uygundur.Üstelik bir sorun yaşadığınızda hem başka başka firmalarla uğraşmak zorunda kalmazsınız, hem de zaman kaybetmeden direk bizimle iletişime geçerek gerekli işlemlerin hızlıca yapılmasını sağlamış olursunuz.

 

Peki Biga Sineklik Güvenilir Mi ? Size Nasıl Güvenebilirim ?

Biga sineklik kesinlikle güvenilirdir. ” Elbette kimse kendisine güvenilir değilim demez” dediğinizi duyar gibiyiz.Ancak Biga Sineklik bir Onur Metal Kuruluşudur ve Onur Metal’in güvencesi/garantörlüğü altındadır. Hem teklif alırken, hem imalatta , hem montajda hem de montaj sonrası kısacası her adımda bütün hizmetleriniz Onur Metal tarafından sağlanmaktadır.Onur Metal 15 yılı aşkın iş tecrübesi ile 2013 yılından beri Biga da hizmet vermektedir. Bu nedenle bir merdiven altı korsan atölyeye sahip olmadığımızı da sizlere belirtmek isteriz. Dileyen müşterilerimizi iletişim sayfamızdaki haritayı veya adresi kullanarak işletmemizi ziyaret edebilirler.

Peki nerde bu Biga Sineklik ?

Aşağıdaki haritadan atölyemize dilediğiniz zaman gelebilir veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bizim size gelmemizi isteyebilirsiniz.

Biga Sineklik; Hijyenik ve Sağlıklı Yaşam Alanları Yaratır !

Mail : bigasineklik@yandex.com

Telefon: 0541 966 90 93

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir