MENTEŞELİ SİNEKLİK

MENTEŞELİ SİNEKLİK BİGA

Menteşeli sineklik Biga da uzun yıllardır açılır kapı ve pencerelere uygulanmakta olan sineklik modelidir.Sineklik ile pencere kasası arasına uygulanan menteşeler sayesinde açılır kapanır hal alan sineklik modelidir.Menteşeli Sineklik kullanım açısından alanın dar olmadığı kapı ve pencerelerde kullanılmaktadır.Biga da menteşeli sineklik genellikle yüksek katlarda oturan müşterilerimizin seçimi olmuştur.

Menteşeli sinekliğin biga da kullanışlı olmasının sebebi kış mevsimlerinde menteşelerinden çıkartılıp bir kenara kaldırarak zamanı geldiğinde tekrar yerine takılıp kullanılabilmesidir.Ayrıca toz nedeniyle kirlenen sineklik tülü de yıkanabilir olduğundan temizlik açısından da kullanışlı bir sineklik modelidir.

Biga da rüzgarı cepheden alan binalarda ise çabuk yıprandığından ve uçma tehlikesi bulunduğundan dolayı böyle binalarda menteşeli sineklik yerine sürgülü sineklik kullanmak daha kullanışlı olacaktır.Bu sineklik modelinde renk tercihleri çoğunlukla beyaz ve ahşap desenli olmaktadır.

Biga sineklik olarak sizle değerli müşterilerimize Biga, Çan, Yenice, Lapseki, Bandırma, Gönen, Adatepe, Karabiga, Gökçeada,Avşaadası ve Çanakkale bölgelerinde menteşeli sineklik hizmeti vermekteyiz.

Bize sormadan sineklik sipariş etmeyin.